Emigrantka, podróżniczka i pasjonatka.  Moim domem na chwilę obecną są Niderlandy, gdzie mieszkam już ponad 6 lat, a co przyniesie mi przyszłość? Tego nie jestem pewna, ale emigrantką pozostanę już na zawsze, nawet jeżeli kiedyś wrócę do Polski… To po prostu ma się wryte w sercu.

Moimi pasjami poza podróżowaniem są fotografia, muzyka i film. Zajmuję się fotografią portretową i modową, a także robię mnóstwo zdjęć podczas moich małych i większych wojaży.  Śpiewam od dzieciństwa i tak już zostało, że dalej sprawia mi to mnóstwo frajdy.  W chwili obecnej nie zajmuję się jednak muzyką zawodowo.

Jestem bezwarunkowo zakochana w moim piesku – pięknej Lucy rasy Griffon Bleu De Gascogne. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy, słucham muzyki, spotykam się ze znajomymi, poznaję nowe osoby z różnych kultur i robię inne rzeczy, którymi nie będę Was zanudzać na blogu.

Poza emigracją poruszam również tematykę zespołu jelita drażliwego (IBS) i walki z depresją oraz nauki optymizmu na moim drugim blogu „Redefine – Ready to be Fine”.

Gdzie mnie można znaleźć?

Fotografka:
Fotografia portretowa i modowa:
http://www.magda-kubiak.com
http://www.instagram.com/bymagdalenna 
http://www.facebook.com/bymagdalenna
Fotografia podróżnicza: https://www.instagram.com/by_magdalenna_trav/
Fotografia mojego miasta: http://www.instagram.com/just_thehgaue

Wokalistka:
http://www.soundcloud.com/mcdalenna
http://www.youtube.com/mcdalenna1

Blog o IBS i nauce optymizmu:
http://redefine.magda-kubiak.com

Współpracuję z Polki na Obczyźnie:
http://klubpolek.pl/author/magda-kubiak/ 

Ja w mediach:
http://timeforspain.com/samochodowa-podroz-polnocnej-hiszpanii/