Magda Emigrantka to blog skierowany przede wszystkim do osób planujących odwiedzić Holandię, a także tych, które chcą się tu przeprowadzić lub zamieszkują Królestwo Niderlandów.  Jest to także miejsce dla innych emigrantów, rozsianych po całym globie, ale również podróżników i turystów – nie dzielę ludzi na lepsze i gorsze kategorie, można być globtroterem i podróżować z namiotem, jak i zatrzymywać się w najdroższych hotelach – żadna z tych wersji nie wyklucza pasji i zaangażowania!

Kocham podróże, te małe i te duże! I właśnie do osób, którym to także jest bliskie – Niderlandy, ale też i ciekawość świata, innych miejsc, krajów, ludzi, kultur, kontynentów… Do ludzi, dla których świat nie kończy się na Polsce (która notabene jest przepięknym krajem!) kieruję mój emigracyjny blog.

W Holandii mieszkam od 2014 roku i nasiąknęłam już całkiem nieźle tutejszą kulturą, ale jednocześnie większość moich przyjaciół to osoby z różnych krajów – Włoch, Wenezueli, Rumunii, Portugalii, Grecji… Kocham tę różnorodność i barwność świata i staram się ją pokazywać na blogu Magda Emigrantka. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą ze mną, jestem otwarta na propozycje.

 

W jaki sposób możemy razem pracować?

Oferuję m.in. :

– Teksty sponsorowane, lokowanie Państwa produktu, reklamę, patronat medialny na moim blogu

– Relację z wyjazdu, recenzję hotelu/B&B etc.

– Teksty wraz ze zdjęciami, napisane na zamówienie dla magazynu, portalu Internetowego, katalogu

– Fotografię podróżniczą

– Fotografię Portretową i Fashion (zapraszam na http://www.magda-kubiak.com )

– Udzielenie wywiadu

 

Współpracując ze mną mogą Państwo liczyć na profesjonalizm, kreatywność i indywidualne podejście do każdego projektu. W swojej pracy stawiam na jakość i zaufanie, a także efekty, które jak nic innego motywują do dalszego rozwoju! Jeżeli mają Państwo inną ofertę współpracy, chętnie się z nią zapoznam. Cechuje mnie elastyczność i otwarty umysł, a także chęć do nieustannej nauki. Myślę, że znajdziemy wspólny język.

Zapraszam również do współpracy na innych polach, na moim drugim blogu o nauce optymizmu, rozwoju osobistym, zmaganiach z depresją i IBS http://www.readytobefine.com